Зелений борщ - рецепт зеленого борща

Зелений борщ з секретним інгредієнтом

Зелений борщ з секретним інгредієнтомДаним способом зелений борщ готувала ще моя прабабуся, потім бабуся, мама і нарешті то готую я... Секретним інградієнтом в даній страві є шматочок "старого сала", який ми завжди намагаємося мати в холодильнику. "Зістарити сало" простіше простого, потрібно просто покласти шматочок звичайного, солоного сала в окрему баночку і забути про нього на пару місяців... Сподіваюся, що хтось спробує такий спосіб приготування і відкриє для себе незвичайний, по справжньому сільський смак зеленого борщу.

 

Читати далі...

 


Простий рецепт зеленого борща рецепт

Простий зелений борщ рецептДуже звичайний рецепт зеленого борща. Але найсмачніший для мене. Саме такою ми їли в дитинстві. І я дуже часто готую його навесні та влітку, коли є свіжий щавель.

 

Читати далі...

 

 

 

 

 


Зелений борщ з кропивою

Зелений борщ з кропивоюУкраїнська кухня.
Зелений борщ я готую ранньою весною, коли з'являються молоді кущики кропиви, і вона ще не дуже зла і кусюча. Кропива містить багато вітамінів, тому мені хочеться підгодувати свою сім'ю цими вітамінами.
Пропоную: готуйте і поповнюйте свій організм вітамінами!

 

Читати далі...

 

 

 


Український зелений борщ зі щавлем

Український зелений борщ зі щавлемЗавжди вважала, що зелений борщ, який готують у нас, — традиційна донська кухня, а нещодавно з'ясувала, що ці традиції прийшли до нас з України, від доброго сусіда Донеччини. Найсмачніший весняний борщ, який ми готуємо з появою перших пучків щавлю на ринку, це саме зелений, так ми його звикли називати. Якщо ви такий ще не готували, раджу приготувати.

 

Читати далі...

 

 


Зелений борщ дуже смачний

Зелений борщ дуже смачнийЯ зазвичай перший раз на рік готую зелений борщ ранньою весною. Напевно, я консеватор, оскільки багато років поспіль варю цей борщ за одним і тим же сімейним рецептом, але... він завжди виходить смачним, з'їдається швидко і з великим задоволенням.

 

Читати далі...

 

 

 

 

 


Зелений борщ - старий рецепт

Зелений борщ - старий рецептПропоную простий рецепт зеленого борщу. Якщо є готовий бульйон, то потрібно мінімум часу для приготування. Особисто я віддаю перевагу на воді. Горошок я беру консервований, з солодкою ноткою, якщо використовувати заморожений або свіжий, то потрібно збільшити час варіння. Всі подруги в захваті від цього борщу (чому не знаю?), тому ділюся рецептом з вами.

 

Читати далі...

 

 

 


Смачний зелений борщ

Смачний зелений борщЯ не готую супи на бульйоні і цей борщ не виняток. Цей зелений борщ виходить дуже легкий, некалорійний і ароматний.

 

Читати далі...