Суп з фрикадельками

Суп з фрикадельками та квасолею

Суп з фрикадельками та квасолеюСуп з фрикадельками швидкий суп! Не потрібно варити годинами бульйон, все відразу закладаємо і варимо. Думаю, підійде і для мультиварки!

 

 

 

Читати далі...

 

 

 


Суп з фрикадельками та овочами

Суп з фрикадельками та овочамиСекрет цього по-зимовому ситного, пряного супу з фрикадельками не тільки в різноманітності використовуваних овочів, але і в тому, що звичні для нас фрикадельки, перед тим як опускаються в суп, обсмажуються. Це дуже смачно!

 

 

Читати далі...

 

 

 

 


Суп з фрикадельками індичим м'ясом

Суп з фрикадельками індичим м'ясомЦей суп з фрикадельками цілком легкий і одночасно дуже смачний! Якщо уникнути обсмажування овочів, то, думаю, що його дієтична цінність ще збільшиться, але нам подобається саме так!

 

 

 

 

Читати далі...

 

 


Суп з фрикадельками вермішелевий

Суп з фрикадельками вермішелевийЯ дуже люблю суп з фрикадельками, але зазвичай додаю в фарш булочку, щоб фрикадельки були ніжними. Сьогодні ж я вирішила спробувати додати гречані пластівці, крім ніжності, вони ще й додали смак фрикадельок. Загалом, цікаво вийшло, пригощайтеся.

 

 

Читати далі...

 

 

 


Суп з фрикадельками та булгуром

Суп з фрикадельками та булгуромУ сім'ї моїх батьків суп з фрикадельками завжди вважався найголовнішим, необхідним для справжнього обіду, стравою.
От і вирішила я, не відкладаючи в довгий ящик, застосувати цю крупу з пшениці, вельми популярний продукт у кулінарії країн Близького Сходу, в приготуванні страв.

 

 

Читати далі...

 

 

 


Суп з фрикадельками смачним булгуром

Суп з фрикадельками смачним булгуромСмачний, ситний суп з фрикадельками вихідного дня.

 

 

Читати далі...