Салати з креветками

Для салату краще купувати сирі неочищені креветки, тоді смак готового блюда буде набагато яскравіше. Сирі креветки треба очистити і, якщо креветки середнього або великого розміру, то видалити кишечник, тому що в ньому накопичується пісок. Для цього треба розрізати креветку і зубочисткою (так зручніше, але можна і пальцями) витягнути, не пошкодивши, цю чорну кишку. З дрібними креветками цю процедуру можна не проводити. Купуючи неочищені креветки, розраховуйте, що приблизно третина ваги піде на панцир. Якщо ви вирішили готувати салат з готових варених креветок, тільки не забудьте, що рожеві креветки в упаковках вже варені, їх треба тільки промити і очистити, якщо вони неочищені, але не варити повторно. Для заправки салату підійде майонез, рослинна олія або заправки на основі оливкового нерафінованої олії.


Салат з креветками і сиром фета

Салат «Арістей» відноситься до святкових салатів. Підбір інгредієнтів говорить сам за себе. Ніжний м'який сир «Фета» чудово поєднується з креветками, яйцями і зеленою цибулею, створюючи цілий букет смаку.

 

 

 

 


Салат з креветками і томатним соусом

У цьому салаті не хочеться нічого міняти або додавати. Він не те, щоб ідеальний, але гармонійний вже точно. У його складі немає недоступних інгредієнтів, він простий і лаконічний. Особливу увагу варто приділити соусу - він чудово доповнює смак і поєднується з овочами і креветками.