Рататуй рецепт

На сайті є кілька рецептів страви під назвою Рататуй. Мене теж зацікавив цей рататуй рецепт і я відкопала саме такий рецепт, як в мультику. Але! Усвідомлення того, що це блюдо - ключове в досить непоганому мультфільмі я подумала, що гра варта свічок... і не розчарувалася! Дійсно, смак дуже цікавий. У мене в дитинстві не було таких смаків, тому я не кинулася з усіх ніг у вир спогадів, але... я так і не зрозумів, чого у мене в роті було більше: слин або самого Рататуя Думаю, що як окрему страву зі своїм багатим смаком воно займе гідне місце в моєму меню, хоча і не може бути основним, оскільки я все-таки м'ясоїд. Тим не менш, це дійсно дуже якісне. добротне і смачне блюдо. Саме те для ресторанів! Наприклад, цей Рататуй буде чудовою прилюдією до баранячої ніжці під часниковим соусом за французьким рецептом рататуй.

Рецепт Рататуя з куркою

Рецепт Рататуя з куркоюРататуй рецепт. Дуже смачний і ароматний варіант сімейної вечері (або обіду!). Сподобається як дорослим, так і дітям!

 

Читати далі...

 

 

 

 

 

 

 


Рататуй рецепт з гречаною кашею

Рататуй рецепт з гречаною кашеюРататуй рецепт, поживна, легка, корисна і смачна страва. У моєму розумінні це правильна їжа, і коли мої чоловіки їдять піцу, я готую гречану кашу і присмачую її ароматним овочевим рагу. Гречка вдячно його приймає, стає соковитою, дуже смачною і абсолютно ненудною.

Читати далі...

 

 

 

 

 


Рататуй рецепт французский

Рататуй рецепт французскийТреба сказати, що на фото просто чудове блюдо дуже смачне і корисне! А враховуючи, що для цього рататуя використовуються всесезонні овочі, готувати його можна цілий рік. Вкрай раджу! Процес вкрай простий, тому покрокові фото не робила.

 

Читати далі...

 

 

 

 


Рататуй рецепт (Ratatouille)

Рататуй рецепт (Ratatouille)Рататуй (фр. ratatouille; від "rata — - їжа в просторіччі і гл." touiller — - заважати, помішувати — - традиційне овочеве блюдо прованської кухні. Виникнувши спочатку в районі сучасної Ніцци, рататуй був стравою небагатих селян, які готували його влітку зі свіжих овочів. В оригінальний рецепт входили кабачки, помідори, перець, цибулю і часник. В сучасний варіант страви також додають баклажан.

 

Читати далі...

  


Рецепт рататуй курячий швидкий

Рецепт рататуй курячий швидкийОтже - Рататуй рецепт з мультфільму Рататуй. Хочу поділитися одним секретом. В кінці страви, вже на тарілці, Рататуй рецепт поливається додатковим соусом на основі оливкової олії з бальзамічним оцтом. Якщо хочете отримати справжнє задоволення від Рататуя, треба обов'язково використовувати хороший бальзамічний оцет і краще оливкова олія Extra Virgin, яке можете дістати. Я пробував без цієї заправки... небо і земля.

 

Читати далі...