Домашній сир адигейський

sir

Для домашнього сиру нам потрібно зробити закваску сироватку. Для цього візьміть літр кисляку або кефіру,і на невеликому вогні зваріть сирок. Відокремте його від сироватки і з'їжте=)Він нам не знадобиться. А ось решту сироватку злити в банку і залиште при кімнатній температурі на кілька діб. Потрібно щоб вона гарненько скисла.

Тепер про сир:
Візьміть 3-4 літри молока, ставте кип'ятити, коли почне підніматися піна вливайте сироватку, зменшіть вогонь і продовжуйте варити. Молоко повинно віддати весь білок.
Після виливаємо масу в друшляк, застелене марлею (дивіться за розміром вашої посуду, а то у мене з-за невідповідності по кухні текли молочні ріки, наступного разу буду ополоником або великою тарілкою переливати в друшляк). Формуємо головку нашого сиру, солимо за смаком,перевертаємо,солимо з іншого боку( в друшляк можна марлю для зручності постелити)
Всі . Наш сир готовий. Він не потребує дозріванні. Можна їсти відразу, як охолоне.

До речі,частина сироватки від молока можете заквасити для слід. порції сиру, попередньо додавши в неї склянку кефіру/кисляку. Таким чином наш смачний домашний сир готовий. Смачного!